راهنمای خرید کولر گازی گری:

چرا از Gree-iran خرید کنیم؟

کلیه کالاهای ارائه شده در Gree-iran اصلی بوده و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیر اصلی در این سایت به فروش نمی رسد.

تمامی محصولات دارای گارانتی در Gree-iran توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی می شوند.

کلیه کالاهای موجود در Gree-iran با اخذ مجوز های لازم، از مبادی مرزی غرب کشور وارد شده اند.

اصل بودن همه محصولات موجود در سایت تخصصی گری توسط ما تضمین میگردد.

سیستمهای سرمایشی و تهویه مطبوع هوای گری را فقط با ضمانت نامه انلاین سرویس 24 خریداری نمایید.

کولر گازی گری دارای انواع پنجره ای، پرتابل، اسپلیت دیواری، داکت (کانالی)، کاستی، ایستاده، مولتی پنل ساده و پیشرفته (GMV) است. کولرگازی گری  از با کیفیت ترین تولیدات کشور چین و به عنوان رقیبی سرسخت با برند های معتبر دیگر شناخته می شود و حجم تولید و فروش بالای آن در بازارهای جهانی تائید کننده این امر است. کولر گازی گری در پیشرفته ترین مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی مورد تست قرار گرفته است تا در سخت ترین شرایط آب و هوایی بهترین عملکرد و راندمان را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

کولر گازی اسپلیت دیواری اینورتر گری مدل iCool دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی گزینه مناسبی است برای خریدارانی که بهترین کیفیت و کمترین میزان مصرف انرژی را خواهان هستند. شرکت انلاین سرویس 24 با توجه به بازخورد بسیار خوب این محصول در بخش خدمات پس از فروش، کمپرسور این محصول را به مدت 5 سال بدون قید و شرط گارانتی می کند.

راهنمای خرید کولر گازی گری
راهنمای خرید کولر گازی گری

شماره سریال محصول را مطابق راهنما در کادر مربوط به شماره سریال وارد کرده و بر روی آیکون جستجو کلیک نمایید.

اطلاعاتی در مورد خرید کولر گازی:

نحوه تشخیص کولر گازی اصلی؟

-در مورد تشخیص سایز کولر گازی توجه به سایز لوله الزامی می باشد

به عنوان مثال برای سایز ۱۲۰۰۰ و ۱۸۰۰۰ نباید سایز لوله از ۶و۱۲ (هر کولر گازی ۲ عدد لوله برای رفت و برگشت لازم دارد)کمتر باشد.

برای سایز ۲۴۰۰۰ دو مدل لوله در مدلهای مختلف به کار می رود که شامل ۱۰و۱۶ ویا ۶و۱۶ می باشد یعنی حتما یکی از لوله های ۲۴۰۰۰ سایز ۱۶ می باشد.

-کولر با گاز ۴۱۰ لزوما اینورتر دی سی نمی باشد.

-کولر از ۹۰۰۰ تا ۳۲۰۰۰ از کمپرسورهای روتاری و پیستونی بهره می گیرد و به هیچ وجه از کمپرسور اسکرال در این سایز ها استفاده نمی شود.

اما در سایز ۳۶۰۰۰ و بالاتر از کمپرسور اسکرال بهره گرفته میشود.اغلب دیده شده است که بعضی فروشندگان سهوا یا عمدا کمپرسور کولرگازی از سایز ۹۰۰۰ تا ۳۲۰۰۰ را با عنوان اسکرال معرفی می کنند.

تشخیص نوع کمپرسور از روی تصویر

کمپرسور روتاری کولر گازی اینورتر بوش
کمپرسور روتاری

تصویر بالا کمپرسور روتاری را نشان می دهد که دارای ظاهری استوانه ایست.این نوع کمپرسور را از لحاظ ظاهر راحت می توان تشخیص داد آن هم با دقت روی خروجی سیم و لوله های ورود و خروج گاز که حتما همگی رو به بالا می باشند.همچنین تعداد پایه های آن حتما ۳ عددی است.

کمپرسور اسکرول کولر گازی بوش
کمپرسور اسکرول

 

تصویر بالا کمپرسور اسکرال را نشان می دهد که دارای ظاهری استوانه ایست.این نوع کمپرسور را از لحاظ ظاهر راحت می توان تشخیص داد آن هم با دقت روی خروجی سیم و لوله های ورود و خروج گاز که حتما همگی رو به بغل می باشند(رو به بالا در روتاری).همچنین تعداد پایه های آن حتما ۴ عددی(۳ عدد در روتاری ) است.

کمپرسور پیستونی کولر گازی بوش
کمپرسور پیستونی

تصویر بالا کمپرسور پیستونی را نشان می دهد که از دید بالا دارای ظاهری بیضی شکل است(بر عکس ۲ مدل قبلی).این نوع کمپرسور را از لحاظ ظاهر راحت می توان تشخیص داد آن هم با دقت روی ظاهر بیضی شکل و خروجی سیم و لوله های ورود و خروج گاز که حتما همگی رو به بغل می باشند.همچنین تعداد پایه های آن حتما ۴ عددی است