راهنمای خرید و ارسال کالا

چرا از Gree-iran خرید کنیم؟

کلیه کالاهای ارائه شده در Gree-iran اصلی بوده و به هیچ عنوان کالای غیر اصلی و کارکرده در این سایت به فروش نمی رسد.

کلیه کولر گازی و داکت اسپلیت های گری موجود در Gree-iran با اخذ مجوزهای لازم، از گمرکات رسمی کشور وارد شده اند و در صورت نیاز مشتری، همراه با فاکتور رسمی ارائه می شود.

تمامی محصولات دارای ضمانت نامه صنعت سانا می باشند و در سراسر ایران شامل گارانتی و نصب رایگان می شوند.

خرید کولر گازی گری

 هزینه حمل هر دستگاه:

در شهرهایی که هزینه ارسال کالا به آنها بصورت رایگان درنظر گرفته شده است پیک خود شرکت می تواند مستقیم کالا را درب آدرس مشتری تحویل دهد. بنابراین ابتدا مبلغی توافقی به عنوان بیعانه از مشتری دریافت خواهد شد و سپس مابقی مبلغ فاکتور درب آدرس مشتری دریافت می شود.
تهران ، کرج ، تبریز ، قزوین ، ارومیه ، همدان، زنجان ، سنندج : رایگان

در شهرهای زیر پیک خود شرکت با دریافت مبلغی اضافه به دلیل اضافه مسافت ، می تواند مستقیم کالا را درب آدرس مشتری تحویل دهد. بنابراین ابتدا مبلغی توافقی به عنوان بیعانه از مشتری دریافت خواهد شد و سپس مابقی مبلغ فاکتور درب آدرس مشتری دریافت می شود.
اصفهان ، کرمانشاه ، رشت ، قم ، کاشان : 500.000 تومان
مازندران ، اراک ، سمنان ، لرستان ، اردبیل ، ایلام : 700.000 تومان
گلستان ، کهکیلویه و بویر احمد ، چهارمحال بختیاری : 1.000.000 تومان
مشهد ، شیراز ، یزد : 1.500.000 تومان

در شهرهای زیر چون پیک خود شرکت به دلیل مسافت ، امکان تحویل مستقیم کالا و دریافت مبلغ فاکتور در درب آدرس خریدار را ندارد بنابراین ابتدا کل مبلغ فاکتور قبل از ارسال کالا توسط فروشنده دریافت می شود و سپس کالا توسط باربری با دریافت هزینه برای خریدار ارسال می گردد.(این هزینه باتوجه به مسافت متغیر است و توسط باربری در مقصد دریافت می شود).

ارسال و تحویل کالا از لحظه سفارش، حداکثر 4 روز کاری طول خواهد کشید.

در روش ارسال توسط پیک بایستی سلامتی فیزیکی کولر گازی و داکت اسپلیت در محل تحویل توسط مشتری بررسی و سپس اقدام به تحویل کولرگازی یا داکت اسپلیت و پرداخت صورت حساب نماید در غیر اینصورت فروشنده مسولیتی در قبال شکستگی دستگاه بعد تحویل توسط خریدار ندارد.

در صورتی که کالای ارسالی مطابق با درخواست مشتری نباشد، نمایندگی گری موظف است طبق ضمانت 7 روزه تعویض کالا، آن را عودت نماید و کالایی با مشخصات ارائه شده به مشتری را ارسال نماید.

ضمانت تعویض یا برگشت و عودت هزینه در صورت نارضایتی مشتری از کالا تا 72 ساعت، نماد اعتماد نمایندگی گری نزد مشتریان ما می باشد.

نمایندگی کولر گازی گری