بهترین درجه برای کولر گازی

بهترین درجه برای کولر گازی

اگر فرض شود که کولر گازی و اسپلیت شما در بهترین شرایط نصب و بدون نیاز به شارژ گاز مبرد باشد،و همچنین بهترین شرایط نگهداری را دارا باشد به طوری که اگر سرویس تمیزکاری آن به طور کامل انجام شده باشد ،و نیز با بهترین انتخاب ظرفیت( در صورتی که ظرفیت آن نسبت به فضایی که در آن نصب شده )دقیق انتخاب شده باشد ، بهترین درجه برای کولر گازی شما ۲۵ درجه سانتیگراد می باشد.

ریموت کنترل کولر گازی گری اینورتر 9000

اما فرضیات که در بالا ذکر شد همیشه درست نمی باشد.

اگر بهترین کولر گازی و اسپلیت را در شرایط استاندارد نصب نکنند،برای سرما دهی و گرمادهی راندمان و بازدهی بالایی نخواهد داشت.و همچنین کم بودن و یا اضافه بودن گاز مبرد نیز در این سرمادهی و یا گرمادهی بی تاثیر نخواهد بود،و میتوان گفت بیشترین ایراد در عدم سرمادهی یک کولر گازی ، کسری وکم بودن گاز مبرد به دلیل داشتن نشتی در کولر گازی می باشد.

و همچنین انتخاب سایز کوچکتر از ظرفیت مورد نیاز فضا نیز ، باعث عدم توانایی در سرمادهی و گرمادهی می شود ،و نیز باعث مستهلک شدن کولر گازی و اسپلیت خواهد شد.

پس با توجه به درجه حرارت بدن انتخاب دمای ۲۵ درجه سانتیگراد ،بهترین انتخاب برای محیط زندگی می باشد به طوری که هم بدن ما احساس گرما نمی کند و هم کولر گازی زمان کمتری روشن می باشد.

بیشتر بخوانید:انتخاب محل مناسب نصب کولر گازی و اسپلیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *