کولر گازی اینورتر خورشیدی هیبرید

اینورتر خورشیدی هیبرید :

فن آوری اینورتر خورشیدی هیبرید گری یا Gree Solar Hybrid Inverter  این امکان را برای شما فراهم می کند که انرژی طبیعی و آزاد را از طریق نور خورشید فراهم بیاورد تا به شما کمک کند دستگاه تهویه مطبوع جدیدی را تجربه کنید. شما می توانید با کمک سیستم ترکیبی خورشیدی گری به 97٪ صرفه جویی در مصرف برق برسید ، همچنین شامل نصب و استفاده آسان نیز می باشد. شما می توانید صرفه جویی در پول و کاهش مصرف انرژی خود را بدون هیچ زحمتی آغاز کنید. پانل های خورشیدی (به طور جداگانه فروخته می شود) توسط نصاب شما مستقیما به یونیت خارجی وصل می شود، این بدین معنا است که هیچ مبدل اضافی لازم نیست. سیستم به طور خودکار از پانل های خورشیدی بسته به سطح نور خورشید برای گرمایش یا سرمایش بدون وقفه استفاده می کند.

اینورتر خورشیدی هیبرید یا Solar Hybrid Inverter چیست؟

در حالی که تهویه مطبوع اینورتر از یک سیستم تهویه مطبوع با سرعت ثابت سرمای بیشتری تولید و مصرف مناسب تری دارد ، اینورتر جدید هیبرید خورشیدی این میزان را به سطح جدیدی از کارایی رسانده است. اولین سیستم خنک کننده خورشیدی هیبریدی جهان، شما را قادر می سازد انرژی خورشید را از طریق پانل های فتوولتائیک به برق DC تبدیل کند .ترکیب تکنولوژی خورشیدی به همراه اینورتر این معنا را می دهد که شما و خانواده تان می توانند از مزایای کنترل دما، سطح سر و صدای کمتر و افزایش بهره وری انرژی لذت ببرید.

کولر گازی خورشیدی گری
کولر گازی خورشیدی

صرفه جویی در انرژی :

با استفاده از ماژول کنترل پاورپوینت ، دستگاه هیبریدی خورشیدی می تواند از قدرت خورشیدی DC تولید شده یا قدرت تولید برق AC یا DC و یا ترکیبی از آنها استفاده کند. این به این معنی است که بدون توجه به آب و هوا، شما راحتی بی وقفه از انرژی خورشیدی را به همان اندازه که در دسترس است استفاده می کنید و این انرژی خورشیدی به طور مستقیم جایگزین مقدار معادل انرژی AC از ارائه دهنده اصلی می شود. در شرایط مطلوب، می تواند تا 97٪ از مصرف برق خود را کاهش دهد.

به طور مستقیم به پانل های خورشیدی متصل می شود :

هیبرید خورشیدی ، مانند تمام سیستم های تهویه مطبوع DC Inverter با استفاده از قدرت DC تبدیل شده از قدرت اصلی است.  هیبرید جدید خورشیدی می تواند قدرت DC به طور مستقیم از پانل های خورشیدی بدون نیاز به یک اینورتر یا کنترل گران قیمت دریافت کند.  DC خورشیدی به طور مستقیم جایگزین برق اصلی توسط تامین کننده انرژی شما می شود که می تواند هزینه های روزانه را تا 97٪ کاهش دهد.

دیدگاه (2)

  1. محمد جولای 15, 2019 پاسخ

    سلام مدل خورشیدی برای فضای ۳۵ متری گرمایش و سرمایش با اینورتر چند میشه؟

  2. محمد جولای 15, 2019 پاسخ

    سلام مدل خورشیدی برای فضای ۳۵ متری گرمایش و سرمایش با اینورتر چند میشه؟ قیمت؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *