فیلتر هوای پلاسمای سرد در کولر گازی چیست؟

تصفیه کننده هوای پلاسمای سرد در کولر گازی چیست؟

همانطور که اکثر مردم وقت خود را در اتاق می گذرانند، آنها در معرض آلاینده های مضر مثل مونوکسید کربن، نیتروژن و دی اکسید کربن هستند و حتی تخمین زده شده است که هوا در محیط داخلی 5 برابر آلوده تر از محیط خارج است این مشکلات شامل  سردرد، آسم، احتقان، آلرژی و تحریکات می شود.

برای غلبه بر مشکلات بهداشتی می توانید از کولر گازی استفاده کنید که دارای تصفیه کننده هوا پلاسما است تا از یون های الکتریکی که باکتری ها، میکروب ها و دیگر ذرات مضر را می کشند، استفاده کنید. این گزینه بسیار مناسبی برای نوزادان ، کودکان خردسال ، سالمندان ، بیماران و سیگاری ها است که به هیچ وجه عوارض جانبی برای آنها ندارد.

CPT-Cold Plasma Technology

فن آوری پلاسمای سرد در کولر گازی و اسپلیت گری یک تکنولوژی منحصر به فرد است که از بو ها موجود در هوا جلوگیری می کند.پلاسما ماده ای است که با جریان الکتریسیته در دمای اتاق تولید می شود. این مولکول ها دارای چندین نوع هستند مانند اتم ها، الکترون ها، مولکول ها که در تصفیه هوا موثر هستند.

در طول این فرایند، مولکول های اکسیژن به ملوکول های اکسیژن تجزیه می شوند و تخریب می شوند و می توان هوا را کاملا از باکتری ها و ویروس ها تمیز کرد. پلاسما به طور چشمگیری آلودگی های مضر را در هوا کاهش می دهد.در حالی که پلاسما سرد، با آسیب رساندن به ساختارهای DNA و بدون آسیب رساندن به بافت های انسان، باکتری ها را می کشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *