کدام یک از فیلترهای هوا برای شما مناسبتر می باشند

کدام یک از فیلترهای هوا برای شما مناسبتر می باشند

بی انتها ذرات کوچک را در نظر بگیرید زمانی که آنها به راحتی در هوای گرم خانه شما مطلق هستند. آیا باید در یک سیستم تهویه مطبوع با راندمان بالا سرمایه گذاری کنید؟ کدام اندازه و مدل کولر گازی برای خانه شما بهتر است ؟

زمانی که همه تصمیمات را برای خرید در اختیار دارید ، یک سوال مهم دیگر مطرح می شود:

کدام فیلتر در هوای خانه برای سلامت تنفس بهتر است؟

انواع مختلفی از فیلترها را می توانید انتخاب کنید اما پیشگیری از آلرژی هدف اصلی بسیاری از خانواده ها برای سالم نگه داشتن هوای منزل است.

HEPA  فیلتر اصلی در هوای خانه

فیلترهای HEPA به عنوان محصول برتر فیلتراسیون توسط کارشناسان خدمات، و همچنین اداره ایمنی و بهداشت شغلی وEPA  رتبه بندی شده است . فیلترهای HEPA می توانند تا 98 درصد آلودگی های موجود در هوای خانه شما را حذف کنند. این نوع فیلتر از جمله فیلترهایی هستند که معمولا در بیمارستان ها استفاده می شوند تا جان انسانها را نجات دهند و مردم را سالم نگه دارند ، اما کارشناسان خدمات آنها را برای فیلتر هوای خانه شما استفاده می کنند. کارشناسان توصیه می کنند که اگر یک سیستم تصفیه هوا HEPA در کل خانه وجود داشته باشد می تواند مشکلات هوای غیر بهداشتی را برطرف کند.

فیلتر کربن فعال

وظیفه اصلی این فیلتر مبارزه با دود و بوهاب سوختگی ناشی از سیگار یا پخت و پز می باشد.

فیلترهای پلاستیکی کولر گازی ها

فیلترهای پلاستیکی تخت اصلیترین نوع فیلترهای موجود در کولر گازی ها هستند. این فیلترها به طور کلی کیفیت هوا در محیط داخلی شما را بهتر نمی کند. در عوض، آنها برای محافظت از تجهیزات و تمیزنگه داشتن آنها از وجود آلاینده های سایز بزرگ  که با نفوذ در سیستم ایجاد آسیب در قطعات می کنند ساخته شده است. در نتیجه، آنها در تصفیه آلودگی هوا در داخل خانه شما موفق نیستند.

اگر مطمئن نیستید که کدام فیلتر هوا برای خانه شما مناسب است، امروز تماس بگیرید و متخصصان خدمات کولر گازی ، گرمایش و تهویه مطبوع یک تماس بگیرید و ما از طریق تمام گزینه ها صحبت خواهیم کرد و به شما کمک خواهیم کرد که کدام فیلتر هوا برای هوا مناسب تر باشد.

فیلتر کولر گازی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *