داکت اسپلیت چگونه کار می کنند

هنگامی که شما از گرما رنج می برید، اولین و آخرین چیزی که دوست دارید این است که رو به روی یک تهویه مطبوع قرار بگیرید و صبر کنید تا اتاق شما خنک شود. بهتر است که خانه و محل کار شما مکانی با خنکی یکنواخت و رطوبت پذیر باشد .سیستم تهویه مطبوع کانالی ، هوای مناسب را به وسیله یک دستگاه کمپرسور و کندانسور که خارج از خانه شما می باشد، تولید می کند و به یک دستگاه فن کویل داخلی متصل می شود ، که در داخل سقف کاذب خانه قرار گرفته است. داکت اسپلیت از طریق سقف کاذب خانه و توکار اجرا می شود و هوای خنک را از طریق یک سری از دریچه ها (خروجی ها) در هر اتاق وارد می کند . امروزه اکثر سیستم های تهویه مطبوع سرد و گرم هستند و در طول ماه های زمستان ، خانه ها را گرم می کنند .

داکت اسپلیت چگونه کار می کنند

اگر احساس می کنید که داکت اسپلیت کانالی به عنوان گزینه ای برای خنک کنندگی کارآمد نیست، می توانید یک سیستم تهویه مطبوع اسپلیت دیواری که به شما اجازه می دهد میزان دما را در هر منطقه از خانه کنترل کنید. شما می توانید مناطق مورد استفاده را خنک نگه دارید، در حالی که سیستم خنک کننده را در دیگر مناطق خانه، خاموش نگه دارید. مزیت دیگر این سیستم تهویه مطبوع کانلی خروجی هوا با صدای کم است.

برای نصب سیستم داکت اسپلیت کانالی نیاز به نصاب حرفه ای دارید. در بسیاری از خانه ها در هنگام ساخت لوله کشی های مورد نیاز از قبل نصب شده و کانالهای لازم برای اتصال به طور کامل وجود دارد . کارشناسان سیستم را به طور کامل با توجه به نقشه خانه خود طراحی می کنند و شما می توانید کندانسور خارجی را در اطراف خانه در هر کجا که مایلید  نصب کنید .تکنسین های حرفه ای همچنین یک سیستم مجرای کانال را که به اندازه کافی قدرتمند است برای خنک کردن خانه شما پیشنهاد می دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *