یونیزور هوا در کولر گازی چیست؟

یونیزور هوا در کولر گازی چیست؟

یک یونیزور کننده هوا با یونیزاسیون ، هوا را در یک اتاق با شارژ الکتریکی مولکول های هوا تمیز می کند. بسیاری از تصفیه کننده های هوا از فن ها و فیلترها برای حذف آلاینده ها استفاده می کنند. یونیزاسیون هوا برای حذف ذرات، میکروب ها و بوهای هوا از یون ها استفاده می کند. یونیزاسیون ،هوای اتاق را برای نفس کشیدن، به ویژه برای افراد مبتلا به آلرژی، آسم و سایر بیماری های تنفسی سالم تر می کند.

یونیزر چیست؟

یونیزاسیون هوا به خواص شیمایی یون ها وابسته است. یون یک ذره منفی یا مثبت است.

یونیزر چه کاری انجام می دهد؟ یونیزاسیون هوا یونهای منفی را با استفاده از برق ایجاد می کند و سپس آنها را در هوا تخلیه می کند. این یونهای منفی به ذرات مثبت در اتاق، مانند گرد و غبار، باکتری، گرده، دود و سایر آلرژن ها متصل می شوند. ذرات باردار مثبت و یونهای منفی با هم پیوند می خورند تا ذرات چسبنده ای را ایجاد کنند که نمی توانند در هوا شناور شوند. این ذرات سنگین به زمین می افتند و منتظر بمانند تا جابجا شوند. بعضی از ذرات ممکن است بر روی سطوح دیگری از اتاق قرار گیرند مانند صفحه نمایش تلویزیون، کامپیوتر، صفحات میز و صندلی. صاحبان خانه به راحتی می توانند این سطوح را تمیز کنند و یا با پاک کننده ها ، آنها را پاک کنند.

مزایای یونیزاسیون هوا

آیا یونیزر شدن برای سلامتی خوب است؟ شواهد نشان می دهد که یونیزاسیون ،هوا را از باکتری ها، گرد و غبار، دود سیگار، بخار، گرده و بوی های خانگی پاک می کند. این تأثیر قابل توجهی در افراد مبتلا به تب یونجه و سایر آلرژیهای فصلی دارد. بیماران مبتلا به آسم نیز بعد از استفاده از یونیزاسیون هوا، تفاوت کیفیت هوا را حس می کنند. یونیزاسیون هوا می تواند به کاهش فشار و کمک به بهبود الگوهای خواب کمک کند. برخی مطالعات نشان می دهد که افراد مبتلا به اختلال مضر فصلی (SAD) ممکن است از استفاده از یونیزاسیون هوا در خانه خود بهره مند شوند. به گفته فلیکس گاد سولمن، اثرات فیزیولوژیکی یونهای منفی گزارش شده، مزایای قابل توجهی برای کسانی که از یونیزاسیون هوا استفاده می کردند، برخوردار کرده است. این اثرات فیزیولوژیکی شامل کاهش میزان تنفس، کاهش فشار خون، افزایش سطح سلامتی، کاهش دمای پوست، افزایش مقاومت در برابر عفونت می شود.

یونیزور هوا به طور موثر آلودگی هوا را کاهش می دهد

کولر گازی گری دارای نسل جدیدی از امکانات تصفیه کننده هوا است که نه تنها هوای شما را پاک می کند، بلکه سطوح بهداشتی را نیز بالا می برد. شرکت گری از تکنولوژی ثبت اختراع شده خود استفاده می کند تا به طور قابل توجهی افزایش کیفیت هوا در داخل (IAQ) افزایش دهد. گری بهترین فناوری یونیزاسیون هوا را در بازار تهویه مطبوع ارائه می دهد که باعث از بین رفتن میکروب ها ،بسیاری از باکتری ها، پروتوزوها و قارچ ها که معمولا در مکانهای مسکونی و تجاری یافت می شود ، می شوند. برخی از آلاینده ها مواد شیمیایی مضر خاصی را تولید می کنند، مانند مایکوتوکسین ها و ترکیبات آلی فرار (VOC).

مطالعات انجام شده توسط دکتر نابوران قوش در دانشگاه غرب تگزاس A & M نشان می دهد که تکنولوژی مورد استفاده در گری در کاهش میزان میکروب ها بسیار موثر هستند. در حقیقت، تا هفت مورد مطالعه وجود دارد که نشان می دهد این نتایج عالی عملکردی موجود دارد. در یک مطالعه موردی کاهش 91.67 درصد باکتری ها در یک کارخانه پنیر ایتالیا در هنگام استفاده از این تکنولوژی مشاهده شد. علاوه بر این، یک فروشگاه زنجیره ای غذایی با بیش از 150 مکان نشان داد که محصولات ما نسبت به استفاده از محصولات سفید کننده استاندارد بهتری از سطوح ضدعفونی کننده دارد.

بر خلاف سایر تصفیه کننده های هوا در بازار، دستگاه های ما از نانو تکنولوژی PCO توسعه یافته ناسا استفاده می کنند. واحدهای ما نیازی به تعمیر و نگهداری گران قیمت ندارند. علاوه بر این، محصولات ما انرژی کمتری مصرف می کنند و باعث می شود مشتریان مسکونی و تجاری به عنوان گزینه ای ارزان قیمت انتخاب شوند. در کولر گازی گری نیازی به تغییر منظم فیلترها ندارید اما آنها باید سالانه تمیز شوند تا ذرات شروع به جمع شدن نکنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *